16
August

3D-моделювання нової зовнішності

Интервью пластического хирурга Светланы Работенко фото

Світ пластичної хірургії вдосконалюється з кожним днем. Інноваційні технології та диджиталізація допомагають пацієнтам спрогнозувати та досягти бажаного результату, а також зробити пластику максимально безпечною.

Багато дівчат коливаються перед тим, як зважитися на пластику. Головне побоювання – як я буду виглядати після неї? Технологія комп’ютерного 3D-моделювання дозволяє до операції заглянути в майбутнє і побачити вже вдосконалену зовнішність.

У клініці естетичної медицини Vidnovaя проводжу 3D-моделювання результа ту операції на апараті VECTRA. Найчастіше моделювання виконують перед ринопластикою – пластикою носу, та збільшенням грудей.

Тривимірна візуалізація – це математичні підрахунки і повне збереження анатомічних пропорцій. Зображення виходить кардинально нової якості – 3d-формату!

Далі разом з пацієнтом я працюю над «новою зовнішністю»: приміряємо силіконові імплантати різних форм та об’ємів або створюємо ідеальний ніс. Пацієнт отримує не просто фото візуалізації, а невелике відео, де чітко можна побачити зміни. У підсумку – модель обличчя і тіла та грамотно спрогнозований результат операції.

Детальніше далі

 

3D-моделювання нової зовнішності 1626692039535923 2

Контактная информация
Адреса клиник:
г. Львов, ул. Снопковская, 18, клиника "Корона"
Запись на консультацию
    Работенко Светлана Анатольевна Связаться с врачом

    Работенко Светлана Анатольевна