27
December

Світлана Работенко: «Тенденція у сучасному світі – виглядати доглянуто»

консультация пластического хирурга Светланы Работенко

Новий рік – нове життя. Хочеться змін на краще. Варто починати з себе, все інше підлаштується під ваше нове Я. Один із ефективних способів оновлення – удосконалення зовнішності. Про тенденції та нові методи ми поговорили з провідним пластичним хірургом, головним лікарем клініки пластичної хірургії Vidnova Світланою Работенко.

Світлана Работенко: «Тенденція у сучасному світі – виглядати доглянуто» 01 751x1024

Грудень – традиційний час для підбиття підсумків. Світлано Анатоліївно, чим особисто ви пишаєтесь, що вдалося зробити за цей рік?

Цей рік для мене став особливо насиченим, продуктивним і головне – незабутнім. Новинкою року стала робота з першими надлегкими імплантами нового покоління B-Litе. Я і фахівці клініки Vidnova регулярно проходили курси підвищення кваліфікації, брали участь у тренінгах і авторських майстер-класах. Враження року – відвідування найбільшої міжнародної конференції ROME Preservation Rhinoplasty 2019. Більше 400 учасників і 30 лекторів з усього світу! Але найголовніше досягнення року – пацієнтки, які зважилися на зміни і виходили з клініки щасливими і впевненими у собі!

Ви часто отримуєте досвід за кордоном: навчалися в Австрії та Греції, були на ISAPS-2018 у Маямі та є міжнародним членом American Society of Plastic Surgeons. Які «фішки», що використовують західні фахівці, ви привезли в Україну?

У своїй роботі орієнтуюся на американські та європейські методики, використовую їхні «фішки». Наприклад, з Америки привезла спеціальний медичний клей для шкіри. Його використовують провідні американські та європейські пластичні хірурги. Завдяки йому не залишається шрамів і рубців. Клей захищає післяопераційний шов від проникнення бактерій і обвітрювання, прискорює процес загоєння. Забезпечує відмінні косметичні результати – шов через 2 тижні виглядає, як через 6-8 місяців!

Минулого року ви пройшли навчання у відомого ізраїльського хірурга Джекі Говріна, одного з винахідників B-Litе. Саме ваша клініка стала першою, де з цими імплантами почали працювати. У чому їхня перевага?

За рік я виконала понад 20 операцій зі збільшення грудей суперлегкими імплантами B-Litе. Результатами задоволені мої пацієнтки і я. Їхня перевага – вони легші за аналоги на 30%. Різниця у вазі особливо відчувається у разі установки імплантів великого об’єму або під час занять спортом. Завдяки невеликій вазі B-Lite груди менше страждають від сили тяжіння і форма залишається більш стабільною. Період реабілітації знижений і проходить комфортніше – больові відчуття мінімальні. Це підтверджують мої пацієнтки. Жінки відзначають, що груди після встановлення B-Lite виглядають і відчуваються природно.

Зазвичай жінки довго не наважуються на кардинальні зміни – наприклад, на зміну зачіски чи стилю одягу. На допомогу їм приходять усілякі мобільні додатки, які показують приблизний результат. Як використовуються розумні комп’ютерні технології у пластичній хірургії?

У клініці Vidnova є можливість зазирнути в майбутнє! Завдяки унікальній технології 3D-моделювання тіла на апараті VECTRA маємо найкращу точну візуалізацію кінцевого результату операції. На консультації ми створюємо 3D-зображення, яке дає змогу розглянути область, що оперується, з різних ракурсів. Пацієнт сам вирішує, якою буде нова зовнішність і бачить результат ще до операції! Найчастіше 3D-моделювання застосовується перед ринопластикою і збільшенням грудей.

Відома Instagram-блогерка Аліна Шаманська заявила на всю країну, що вона робила ринопластику і пишається цим. Раніше те, що людина зверталася до пластичного хірурга, намагалися приховати. Як думаєте, чому відбулася зміна ставлення до пластичних операцій?

Пластична хірургія більше не заборонена тема, як це було багато років тому. Суспільство, нарешті, погодилося з тим, що мета пластики – не тільки краса і спосіб здійснення мрій багатьох людей, але і здоров’я, можливість відновити форми, щоб подобатися собі. Тенденція у сучасному світі – виглядати доглянуто. Це важливо для себе, для сім’ї, для оточуючих, у роботі. Пластика допомагає досягти гармонії, дарує впевненість у собі.
Продовжуючи тему ринопластики, це – одна із найскладніших операцій у пластичній хірургії. Але і найпопулярніша у Європі нині.

Як проходить корекція носа у клініці Vidnova?

Це найбільш творча операція. Усі зміни мають бути максимально натуральними. Я володію техніками відкритої і закритої ринопластики. Успіх будь-якого хірургічного втручання – досвід пластичного хірурга + сучасний інструментарій. У роботі застосовую швейцарські мікропилки Bien Air – еталон естетичної хірургії носа. Вони забезпечують точність, ефективність, делікатність. Міні-леза дають змогу рівно, малоінвазивно різати, сточувати кістки, не пошкоджуючи м’які тканини. Вони не нагріваються, тому ризик опіків тканин виключений. Отримуємо такий результат, який ми спрогнозували під час 3D-моделювання. До того ж використання цієї методики скорочує операційний час та реабілітаційний період. Я гарантую: ваші очікування не будуть відрізнятися від реального результату!

У нас дуже високий темп життя, постійно не вистачає часу. Розкажіть, будь ласка, чи можна змінити життя, приміром, за добу, звернувшись до вас?

Час нині – дорогий ресурс. У клініці можливо виконати операцію за 1 день! Поєднати консультацію, обстеження та операцію. Це стосується операцій, які проводяться під місцевою анестезією, як у кріслі стоматолога. Ви у свідомості, але нічого не відчуваєте. Під місцевою анестезією я проводжу короткострокові операції: верхню і нижню – кругову блефаропластику; ліпофілінг обличчя, кистей рук; інтимну пластику – корекцію статевих губ; отопластику, ліпосакцію. Всього за одну годину після операції пацієнт, отримавши детальні рекомендації, їде додому. Також немісцевим пацієнтам для зручності та економії часу пропонуємо поєднати консультацію, обстеження та операцію в один візит. А збільшення грудей можна виконати через 2 дні після консультації, попередньо спланувавши це.

А що ви можете запропонувати людям, які змін хочуть, але на кардинальні «апгрейди» не готові?

Усе індивідуально. Я пропоную щадні методики. Наприклад, ліпофілінг. Методика ліпофілінгу полягає в пересадці власного жиру з однієї ділянки в іншу. Жир – не тільки ідеальний філер для створення додаткового об’єму. Ще він підвищує пружність шкіри, покращує її колір, формує чіткий і рівний овал обличчя. Він відмінно приживається, не викликаючи відторгнення і алергічних реакцій. І найважливіше – не розсмоктується з часом, як філери. Жир надає додатковий омолоджуючий ефект за рахунок стовбурових клітин! Ліпофілінг проводиться через мікропрокол – без розрізів! Тривалість процедури – 30 хвилин. Реабілітація – 1 тиждень. Результат стабільний на все життя. Також мені подобається результат ін’єкцій Диспорту – за 15 хвилин ви можете забути про зморшки. Я рекомендую піклуватися про себе і відвідувати косметолога. До речі, рекомендую процедуру плазмоліфтингу – омолодження та оздоровлення шкіри власною плазмою – і біоревіталізацію.

Окрім пластичної хірургії, на чому спеціалізується клініка?

У клініці комплексне обслуговування – надаються послуги косметології, стоматології, пластичної хірургії. Ми працюємо якісно, тому на нас «працює» сарафанне радіо – пацієнти приводять своїх знайомих і близьких.

Яку послугу в Запоріжжі надаєте лише ви?

Це 3D-моделювання результату операції на апараті VECTRA. Також лише я виконую і закриту, і відкриту ринопластику. І ще один напрям – відновлення після пологів. Допомагаю дівчатам повернутися у форму – відновлюю все, як було. А ще проводжу комбіновані операції – збільшення грудей і абдомінопластику.

Поговоримо про тренди. Зуби кольору фарфору, лялькові носи, величезні груди – вже в минулому. Чого чекати завтра? Чи є зараз поняття «еталон краси»?

Я бачу прагнення до максимальної природності і гармонії. Мені подобається, що в цьому мої погляди і бажання моїх пацієнток збігаються. Я завжди кажу, що не збільшую груди, а відновлюю втрачені форми після вагітності і годування. Тому що більшість моїх пацієнток – молоді мами. Вважаю, що найкращий показник майстерності – коли оточуючі не можуть зрозуміти, чи це подарунок від природи, чи справа рук хірурга!

Чого ви бажаєте читачам Афіші у 2020 році?

Новий рік – завжди початок нового життя. Бажаю, щоб 2020 рік був наповнений яскравими враженнями і можливостями, щасливими випадками і хорошими моментами. Нехай дива трапляються, а мрії завжди здійснюються! Безмежної любові, молодості і краси!

Світлана Работенко: «Тенденція у сучасному світі – виглядати доглянуто» 02 2

Контактная информация
Адреса клиник:
г. Львов, ул. Снопковская, 18, клиника "Корона"
Запись на консультацию
    Работенко Светлана Анатольевна Связаться с врачом

    Работенко Светлана Анатольевна